harddisk controller jaren 80 wie is de fabrikant ? (Computertechniek)

door ffeilers @, Breda, 24-03-2026, 23:09 (2 uur en 21 minuten geleden) @ Maarten Bakker

De fabrikant is Philips Canada, dat was binnen Philips de PC-fabriek. Oorspronkelijk een zelfstandige fabrikant Corona. Wel aparte combinatie, meestal zaten zulke controllers bij een Philips moederbord. Ze hadden soms wel hun eigenaardigheden, net als bijvoorbeeld Tulip.

Het type voor zover ik het kan lezen, lijkt 5107 265 1010. Zou je die sticker eens op de foto kunnen zetten voor meer zekerheid? En misschien wat IC's voor de datumcodes?

EDIT: kan je ook eens kijken wat voor IC's er op zitten? TTL IC's tellen niet mee, maar bijvoorbeeld zitten er RAM chips op zoals 2114? Of nog andere speciale IC's?

P.S. Leuk je even gesproken te hebben op de beurs.

Hoi Maarten , ja dat vond ik zeker ook leuk, dat praat nu ook wat makkelijker.
Ik ga er op terug komen ,maar nog even niet op dit moment, zal eventjes duren , morgen heb ik er vermoedelijk ook nog geen tijd voor.

groet
Frans


Complete draad:

 RSS Feed van berichtenreeks

powered by my little forum