CCFL Trafo Samsung TV (Gezocht)

door soundman2 @, Wouw, 27-02-2014, 15:21 (4017 dagen geleden) @ Armand

""Vandaag las ik bij de buren dan wat over een BX300, waarvan in het gloeidraadcircuit eventueel een condensator kon worden opgenomen. Een van de laatste opmerkingen van TS was, dat hij B5 maar zou laten zitten.
Dat is nota bene de gelijkrichtbuis, waarbij TS dus laat zien dat hij geen notie heeft van de werking van een toestel als de BX300 (universele netvoeding)
Overigens is het monteren van de C geen probleem, omdat DC netten nauwelijks nog bestaan in Nederland, maar voor een AC net kan B5 niet gemist worden.""

Henk, denk dat dit een misverstand is.
TS bedoelt dat hij de gelijkrichtbuis laat zitten in tegenstelling tot Gerard die de buis vervangen heeft door een Si diode.

http://www.staff.science.uu.nl/~tel00101/FotoAlbum/RadioCorner/Sets/Phil208.htm

Groeten, Armand

Die strofe had ik over heen gekeken, maar het ligt voor de hand, dat dat inderdaad de bedoeling is............Hoewel met diodes zwaarder dan een OA79 etc. zit je bij de buren al in de gevarenzone:-D


Soundman2


Complete draad:

 RSS Feed van berichtenreeks

powered by my little forum