Onbekende bestanden op netwerkdrive (Algemeen)

door soundman2 @, Wouw, 28-01-2025, 12:40 (8 dagen geleden) @ PE9ZZ
Gewijzigd door soundman2, 28-01-2025, 13:10

De zaak is toch al zo lek als een mandje.
Komt een leverancier aan huis voor werkzaamheden aan het huis. De man belt met zijn eigen mobiel naar een leverancier van afvalcontainers om een afspraak te maken.
Wie schetst mijn verbazing dat mijn eega op haar mobiel ineens aanbiedeingen krijgt van containers. Er is op dat moment geen pc of wat dan ook aan te pas gekomen en er is gebeld via het openbare gsm netwerk.
Hoogstens is de lokatie van de bezoeker gebruikt uit de gegevens van de telefoon, of misschien wel het gesprek........
Verder:
De W11 computer heeft pas een update gekregen, dus dat kan instellingen veranderen, maar de W10 computer daaqr is niets (door mij) veranderd. Kan natuurlijk wel een automatische ongemerkte update gehad hebben, maar ook de W10 computer ziet de XP's niet meer.
Beide hebben een wifi verbinding, maar een bekabelde verbinding met de W10 pc verandert niets
Bedenk dat het jaren goed heeft gewerkt.........


Complete draad:

 RSS Feed van berichtenreeks

powered by my little forum