aansluiting Philips autoradio 22RN386 (Algemeen)

door RenéDaemen @, Zaanstreek, 17-08-2026, 15:01 (3 uur en 3 minuten geleden) @ Peter1952

Peter
Allemaal leuk allemaal
Maar de persoon is geen electrotechneut
Zendertje leuk voor radio thuis te kunnen laten spelen maar in de auto heb je niks aan je mag geen kilowátt zender in huis hebben
Valt af bluetooth leuk maar als de persoon nooit een soldeerbout in handen heeft gehad gaat het hem ook niet worden.
De LPAM zenders zijn dermate zwak dat je de hele reis niks aan heb hoogstends het dorp waar je woont rijd je uit naar andere plaats moetje afwachten of die frequentie wat zit . Vaak met ruis storing en onder de hoogspanning mast flink geknetter.
Gewoon accepteren dat het niet meer gaat het is wat t is 25 jaar terug had je zenders die je tot frankrijk kon horen van uit nl.
Dat is geen geneuzen maar de waarheid.
Bij bol .com heb je voor paar tientjes retrolook autoradio die zo in de eend kan met bluetooth usb sd card en fm radio
Wat wil je nog meer. Kristal helder geluid en gaat fluitend op reis .
De philips leg je weg en geef je erbij als de eend ooit verkocht wordt.
[image]
Grt René


Complete draad:

 RSS Feed van berichtenreeks

powered by my little forum